Koltuk Döşeme

Koltuk Döşeme

11/19/2017 Bursa nilüfer Koltuk Döşeme 0
nilüfer koltuk döşeme,ugur koltuk doseme,bursa nilüfer koltuk döşeme,bursa koltuk döşeme

Koltuk Döşeme ve Koltuk Yüz değişimi hizmetimizden faydalanarak eskimiş ve senelerın izini belli eden koltuklarınızı ilk günkü görünümüne kavuşturabilirsiniz. Eski görüntüsünden sıkıldıysanız yeni kumaş ve model uygulamalarıyla koltuklarınız yepyeni bir görünüme kavuşturabilirsiniz. Koltuk Döşeme (Koltuk Yüz Değişimi) değişimi uygulamasından sonra koltuklarınız tamamen yenilenmiş olarak teslim edilir. Böylece Koltuk Döşeme İşlemi yapıldığından bir tek sizin haberiniz olacaktır. Koltuk döşeme işlemi yardımıyla sıfır mobilyalara harcayacağınız paralardan daha makul fiyatlara mobilyalarınızı yenilemiş olacaksınız. Koltuk döşeme işlemi sayesinde eski koltuklarınız modern bir görünüme kavuşturabilirsiniz.

Koltuk Döşeme

Oturma gruplarında yapılmak istenen şey ,insan hareketlerinin bir anını saptamak değil; hareketlerin her anında rahatlığı hissettirmektir. Geometrik düşüncenin tasarımda yaşam bulması, çağdaş çizgilerin doğallığında saflığın öne çıktığı mekanlar uygun, Yaşam mekanlarında soft hatların rahatlığı, Dekoratif çizgilerin fark yaratan simetrisi, Estetikte maksimum rahatlık, çağdaş stili özgün çizgisi ile geniş mekanlara, Konstrüktif yaklaşımların mekanlara ayarlanmasını sağlamaktayız.. Yüz değişimi işinde diliyorsanız iç malzemeleri de elden geçirilir veya yeni malzemelerle değiştirilir. İskeletinde de zayıflık oluştuysa güç takviyesi şeklinde işlemlerden geçer. Koltuğunuzun yüzünü değiştirmek aynı kalitede yeni bir koltuk almaktan daha hesaplıdır.

Ayrıca bu işlem sırasında koltuk takımınızın modeli geliştirilebilmektedir. Organik olarak bunlar sahibi olduğunuz koltuk ekibimiz el yapımı ise geçerlidir. Beğenerek almış olduğumuz koltuklarımız belli bir süre daha sonra gerek, alışmış olduğundan, gerekse yıpranıp kirlendiğinden bize pek hoş görünmeyebilir. Bu durumda eğer koltuk takımınızın iskeleti sağlamsa ve modelini beğeniyorsanız koltuklarınızın yeni bir kumaş ile kaplanmasını düşünebilirsiniz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir